שירותי חנייה

שירותי חנייה חוסכים כסף

שירותי חנייה הם כמעט דבר מובן מאליו כאשר מגיעים לאירועים, כנסים או מסעדות יוקרה. מקומות האירוח, שרוצים לספק חווית שירות טובה, מספקים את השירות הנחוץ, מתוך רצון להקל על הלקוח. בין אם מדובר בשירותי וולה, שירותי הסעה, שאטלים או חניונים צמודים, ישנה הבנה כי מדובר בנושא שצריך לתת עליו דגש. ההבנה כי זמן, במיוחד של אנשי עסקים, שווה הרבה כסף, והרצון לשקט נפשי, העלו את השימוש בשירותים מסוג אלו. לכן, ההערכות הן כי בשנים הקרובות השימוש בשירותים אלו עוד יעלה ויהפוך לנפוץ יותר. בוודאי כאשר העומס בכבישים עולה ומקומות החניה דווקא הולכים ומתמעטים, עולה הצורך בסיוע בחניה.

סיוע בחניה: לא רק לבכירים

בעבר, שירותי חנייה נחשבו כמיועדים לאח"מים בלבד. העומס העצום בכבישים והקושי למצוא חניה פנויה, בעיקר בערים כמו תל אביב, העלו את הצורך בסיוע בתחום. מסעדות היוקרה, לדוגמא, מבינות כיום כי יתקשו למשוך אליהן קהל איכותי ללא שירותי חניה. אותן מסעדות, שבדרך כלל ממוקמות באזורים שבהם קשה עד בלתי אפשרי למצוא חניה פנויה, נדרשות לפתרונות. בין אם הן מייעדות חלק מהשטח לחניה או מספקות שירותי סיוע בחנייה אחרים כלשהם, הן מבינות שפתרון חייב להגיע. גם במלונות יוקרה, שם מעוניינים לספק חוויה מושלמת לאורח שבא לנפוש או להתארח אחרי טיסה ארוכה, מבינים את הצורך בשירות. לכן, סביר שנראה בשנים הקרובות את השירותים האלו הולכים והופכים לנפוצים יותר ומקובלים יותר בעולם העסקי.

השירות מתחיל בחניה, אך זו ההתחלה

שירותי חנייה הם לא הדרך היחידה לספק לאורח חוויה מכובדת. רבים ממארגני האירועים והכנסים חושבים לא מעט על חווית האורח. החל מההזמנות הדיגיטליות לאירוע, דרך כניסה מזמינה, כוס שתיה או צלחת אוכל בכניסה ועוד. מארגני כנסים ואירועים מבינים כי לא די בתוכן מקצועי איכותי בשביל ליצור חוויה טובה, אלא גם חווית השירות חשובה ביותר. אורח אשר ירגיש שמכבדים אותו, שנכנס לאירוע במצב רוח טוב ומקבל הרגשה מזמינה, ככל הנראה יזכור את האירוע כחיובי. לכן, ישנה חשיבות גדולה לנושא האירוח וכמובן שהחוויה הראשונית של האורח מגיעה מנושא החניה, עוד בטרם שנכנס למקום. מארגן אירוע או כנס אשר יבחר שירותי חניה איכותיים, יהנה משקט נפשי בכל הנוגע לחניה. את המאמץ הוא יוכל להשקיע במקומות אחרים. לכן, לסיכום, אירוע מוצלח וחווית שירות טובה מתחילה משירות איכותי בנושא החניה וליווי מתאים אל הכניסה.

דילוג לתוכן