חניונים

מקומות החניה הולכים ומתמעטים

חניונים בערים הגדולות ובכלל הפכו למצרך מבוקש, ככל שכמות הרכבים שהולכת ועולה באופן חד עם השנים, בין אם אתם מחפשים מקום מגורים או את המשרה הבאה, לקיומם של מקומות חניה באזור ישנה חשיבות מכרעת. אם נקח לדוגמא את תל אביב, נכון לשנת 2019 בעיר היו כ-80 מקומות חניה ברחובות, ובשנים האחרונות נגרעו 10,000 מהם. לכן, אנשי עסקים או אזרחים מהשורה אשר מוצאים עצמם משקיעים יתר על המידה בנושא החניה, מחפשים היום פתרונות אחרים. בשל כך, חניה הפכה לנושא חשוב ביותר בשנים האחרונות, כמו גם שירותי הסיוע לחניה. המעבר לעבודה מהבית הקטין עוד יותר את היצע החניות ברחובות הערים, כאשר התשלום עבור חניה עלה בתקופת הקורונה ב-7% בממוצע. על פי נתונים שהתפרסמו, המחיר החודשי של חניה להשכרה בתל אביב ב-2020 עמד על 743 שקלים, בעוד שב-2019 הוא עמד על 696 שקלים. 

מציאת חניה בחניונים: לא מובן מאליו

התשלום עבור חניונים וחניה צפוי להמשיך לעלות, ככל שעוד ועוד עסקים יעדיפו את מודל העבודה ההיברידי, שהפך לנפוץ בתקופת הקורונה. בשל כך, אנשים אשר מוצאים את עצמם מבזבזים יותר ויותר זמן בחיפוש אחר מקום חניה, נעזרים היום בשירותי סיוע. אנשי עסקים רבים, אשר יודעים כי זמן שווה עבורם כסף, מעדיפים כיום להשתמש גם בשירותי הסעות ושאטלים. ההסעות יכולות להיות עבור חניה בחניונים רחוקים בהם הלקוח חנה, או איסוף משדה התעופה והסעות ממקום למקום. לא רק חניות ברחוב, גם החניונים עצמם הפכו בשנים האחרונות למקום שלא מובן מאליו למצוא בו חניה פנויה. לכן, שירותי הסעות לאירועים ונשפים הפכו לדבר מקובל ומשתלם בקהילה העסקית.

סיוע עבור חניונים: למען השקט שלכם

אנשים אשר עובדים מחוץ למשרד ומבלים שעות רבות על הכביש, הבינו כבר מזמן שהזמן שלהם שווה כסף. לכן, במקום "לשרוף" את הזמן על חיפושי חניה מייגעים, רבים יותר ויותר משתמשים בשירותי סיוע עבור חניה. עד אשר השימוש בשירותים מסוג אלו הפך לדבר נפוץ, מצאו את עצמם רבים מהאנשים לא מצליחים לעמוד בלוחות הזמנים שקבעו. לחילופין, הם היו מסתכנים במציאת מקומות חניה לא שגרתיים ומשלמים דוחות חניה גבוהים. שירותי סיוע עבור חניונים יבטיחו לכם שקט נפשי וייפנו לכם יותר זמן עבור העבודה שלכם. שירותי הסיוע יבטיחו לכם שתוכלו להגיע לפגישה, לאירוע או לעסקה הבאה בצורה רגועה, ללא פקקים ומתחים. בין אם תבחרו סיוע במציאת חניה ברחוב או בחניון, או בהסעה ישירות למקום אליו אתם צריכים להגיע, השקט שלכם מובטח.

דילוג לתוכן